Nagroda Lider ERM
Dariusz Orman

Dariusz Orman

Dyrektor Pionu Finansowego
Kraków Airport im. Jana Pawła II

Dariusz Orman – Liderem ERM

Dnia 11 maja 2023 roku odbyło się oficjalne wręczenie Nagrody Lidera ERM dla Dariusza Ormana, który jest Dyrektorem Pionu Finansowego w Kraków Airport im. Jana Pawła II. Pan Dariusz został uhonorowany za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania ryzykiem oraz za skuteczną informatyzację procesu ERM.

Podczas wręczenia obecni byli także Radosław Włoszek, Prezes Zarządu, Mariusz Saługa, Członek Zarządu, oraz Andrzej Kaim, Kierownik Działu Zarządzania Projektami Finansowymi i OOU. Warto podkreślić, że cały zespół odegrał kluczową rolę w sukcesie skutecznego wdrożenia zarządzania ryzykiem w Kraków Airport im. Jana Pawła II.

Nagrody w postaci statuetki i dyplomu zostały przekazane przez Macieja Skałę, członka zarządu PBSG, osobiście Panu Dariuszowi Ormanowi oraz wszystkim członkom zespołu, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Wręczenie nagrody

IMG_7507a
IMG_7519
IMG_7507
IMG_7490
IMG_7465
IMG_7468
IMG_7462

Obejrzyj wywiad z Dariuszem Ormanem

Historia sukcesu

Poznaj szczegóły przeprowadzonych działań w Kraków Airport im. Jana Pawła II. Dowiedz się w jakim zakresie wsparliśmy organizację w procesie udoskonalenia Systemu Zarządzania Ryzykiem.

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA