Nagroda Lider ERM

O nagrodzie Lider ERM

Lider ERM

Tytuł Lider ERM

„Lider ERM” to tytuł przyznawany pracownikom firm i instytucji, którzy wykazali się najwyższym poziomem profesjonalizmu w zakresie zarządzania ryzykiem. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla osób, które wykonały nadzwyczajny wysiłek w dążeniu do osiągnięcia najwyższych standardów w zarządzaniu ryzykiem. Liderzy ERM to specjaliści od zarządzania ryzykiem, którzy wykazali wyjątkowe zaangażowanie w tworzenie i wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania ryzykiem w polskich organizacjach.

 

Celem nagrody jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem

Kapituła nagrody Lider Roku ERM

Poznaj wszystkich członków Kapituły Nagrody Lider Roku ERM i odkryj ich doświadczenia i osiągnięcia. Wyróżnione osoby zasilają Kapitułę Nagrody Lider Roku ERM i decydują o nadaniu tytułu Lider Roku ERM.

Łukasz Jastrzębski

Łuaksz Jastrzębski

Kamil Hanuszczak

Kamil Hanuszczak

Monika Bieszk

Monika Bieszk

Łukasz Turzyński

Łukasz Turzyński

Piotr Ziętara

Piotr Ziętara

Bartosz Marczewski

Bartosz Marczewski

Dariusz Orman

Dariusz Orman

Paweł Zanin

Paweł Zanin

Paweł Zach

Paweł Zach

Jak zdobyć tytuł Lidera ERM?

1
Wdrażaj systemy do Zarządzania Ryzykiem w swojej organizacji.
2
Wykaż się wiedzą i doświadczeniem.
3
Wyślij zgłoszenie nominacji do Lidera ERM.

Organizator nagrody

PBSG S.A.

W swojej działalności PBSG wyznacza nowe standardy w zakresie doradztwa zarządczego i informatycznego. Jesteśmy inicjatorem zmian na rynku cyberbezpieczeństwa i ochrony danych. Koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń wraz z ich zabezpieczeniem. Dostarczamy najnowocześniejsze systemy zarządzania budujące odporność na ryzyka wewnętrzne i zewnętrzne.

Rozwiązania „szyjemy na miarę”, czyli dopasowujemy z poszanowaniem historii, osiągnięć i potrzeb danej organizacji. Odchodzimy od schematycznych i akademickich rozwiązań, stawiając na dialog, kompleksowe doradztwo i elastyczność rozwiązań organizacyjnych i biznesowych.

Nagłaśniamy i promujemy najlepsze praktyki i osoby, które przyczyniają się do imponujących zmian w zakresie systemowego zarządzania organizacją, przyznając tytuł Lider ERM.