Nagroda Lider ERM
Łukasz Turzyński

Łukasz Turzyński

Kierownik Biura Zarządzania Ryzykiem - Departament Strategii
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Łukasz Turzyński – Lider ERM

Pan Łukasz Turzyński (Kierownik Biura Zarządzania Ryzykiem – Departament Strategii) z Polskiej Spółki Gazownictwa otrzymał prestiżowy tytuł #LiderERM.

Ta nominacja to wyraz uznania dla nieustannego zaangażowania w budowę i rozwijanie systemów zarządzania oraz zapewnianie ciągłości działania, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ryzykiem. Polska Spółka Gazownictwa (PSG) od samego początku stawia sobie za priorytet rozwijanie i wdrażanie kompleksowych strategii ERM, które pozwalają nie tylko minimalizować zagrożenia, lecz także wykorzystywać szanse, jakie niesie ze sobą dynamiczny sektor energetyczny. Wysiłki Polskiej Spółki Gazownictwa w dziedzinie zarządzania ryzykiem przyniosły korzyści nie tylko dla organizacji, ale także przyczyniły się do wzrostu bezpieczeństwa i niezawodności usług dla klientów PSG.

Podczas uroczystości obecny był również dyrektor Sławomir Madura, który odebrał dyplom w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa. Nagrodę w postaci statuetki wręczył Marcin Zastawa, członek zarządu PBSG.

Wręczenie nagrody

IMG_2871
IMG_2862
IMG_2858
IMG_2842
IMG_8795
IMG_8805

Obejrzyj wywiad z Łukaszem Turzyńskim

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA