Nagroda Lider ERM
Kraków Airport im. Jana Pawła II

Kraków Airport im. Jana Pawła II

Pełna nazwa
Pełna nazwa

Kraków Airport im. Jana Pawła II

Zatrudnienie
Zatrudnienie

700

Branża
Branża

Transport
Międzynarodowy port lotniczy.

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. – powstał w 1996 r. Spółka zarządza cywilną częścią portu lotniczego o powierzchni 27,5 ha.

Przedmiot działalności Spółki:

  • Rozbudowa, modernizacja i eksploatacja Kraków Airport oraz podejmowanie wszelkich działań związanych z obsługą lotniczego ruchu pasażerskiego i towarowego, w tym międzynarodowego przejścia granicznego na terenie portu, w celu promocji Krakowa i regionu, usprawnienia ruchu turystycznego, a w sposób bardziej ogólny wykonywanie zadań o charakterze użyteczności publicznej.
  • Świadczenie usług lotniskowych jak i pozalotniskowych obejmujących wynajem pomieszczeń, dzierżawę terenu, wynajem powierzchni reklamowych, itd.

Wręczenie nagrody

IMG_7507a
IMG_7507
IMG_7476
IMG_7462
IMG_7468
IMG_7465
IMG_7519
IMG_7490

Historia sukcesu

Poznaj szczegóły przeprowadzonych prac w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.. Dowiedz się, jak wyglądał proces udoskonalenia Systemu Zarządzania Ryzykiem, który został wyróżniony tytułem Lider ERM.

Najlepsi z najlepszych

Poznaj pozostałe organizacje, które zbudowały wyróżniające się systemy zarządzania ryzykiem i otrzymały zaszczytny tytuł Lidera ERM. Celem nagrody jest promowanie i nagłaśnianie organizacji, które wdrażają najlepsze praktyki w zakresie zarządzania ryzykiem. Oto one:

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA