Newsroom

Lider ERM dla Pani Moniki Bieszk

Pani Monika Bieszk została uhonorowana prestiżowym tytułem „Lidera ERM”. Jako Dyrektor ds. Personalnych i Zrównoważonego Rozwoju, była ona inicjatorem wdrożenia systemu zarządzania ryzykiem w firmie DOT2DOT. Wspólnie z PBSG, wprowadziła model zarządzania ryzykiem na poziomie operacyjnym i strategicznym w organizacji. Obecnie, w ramach swojej roli i kompetencji, nadzoruje dalsze doskonalenie procesu zarządzania ryzykiem w firmie. W ostatnich latach odpowiadała za koordynację i realizację dwóch projektów związanych z zarządzaniem ryzykiem:

Projekt I – Opracowanie metodyki zarządzania ryzykiem antykorupcyjnym.

Projekt II – Wdrożenie procesu analizy ryzyka biznesowego, co zaowocowało stworzeniem biblioteki ryzyk i biblioteki zagrożeń.

Tytuł oraz nagrody w postaci statuetki i dyplomu zostały wręczone przez Macieja Skałę, członka zarządu PBSG. Uroczysta ceremonia odbyła się w głównej siedzibie firmy DOT2DOT w Kowalach.

Galeria z wręczenia nagrody

DSC_0924a
DSC_0864
DSC_0933

DOT2DOT – jest liderem w branży opakowaniowej w Polsce. Klientami spółki są największe światowe korporacje oraz średniej wielkości firmy, a ich portfolio obejmuje wiele renomowanych marek. Posiadają 3 nowoczesne fabryki. Zatrudniają ponad 40-osobowy zespół projektowy. Oferują nowoczesne rozwiązania w segmencie opakowań z tektury litej oraz kaszerowanej dla wielu wymagających sektorów.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA