Newsroom

Lider ERM dla Piotra Ziętary

Piotr Ziętara – Lider ERM

Mamy zaszczyt poinformować, że Piotr Ziętara, Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa (WMK) otrzymał prestiżowy tytuł Lidera ERM. To zaszczytne wyróżnienie jest ukoronowaniem zaangażowania i systemowego podejścia do zarządzania ryzykiem.

Wodociągi Miasta Krakowa zostały nominowane do tytułu Lidera ERM dzięki dojrzałości oraz wielopłaszczyznowemu podejściu, co pozwoliło na osiągnięcie stabilnego zarządzania w obszarach BCM (Business Continuity Management), ERM (Enterprise Risk Management) i SZBI (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji).

To nie tylko wyróżnienie dla Wodociągów Miasta Krakowa, ale także dowód na ich zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i tworzenia stabilnych podstaw dla działalności firmy.

Na uroczystości wręczenia nagrody obecni byli Piotr Ziętara, Prezes Zarządu WMK, oraz Joanna Kaleta, Dyrektor Zarządzający w Wodociągi Miasta Krakowa S.A. Statuetkę i dyplom wręczył Maciej Skała, członek zarządu PBSG.

Galeria z wręczenia nagrody

IMG_4391
IMG_43972
IMG_44082
IMG_44052
IMG_439721
IMG_43951

Wodociągi Miasta Krakowa to największe w Małopolsce przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, obsługujące ponad milion użytkowników. Przeszło stuletnie doświadczenie, nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, pozwoliły na osiągnięcie przez Spółkę najwyższych światowych standardów i pozycji lidera branży. Wodociągi Miasta Krakowa realizują wielomilionowe inwestycje, skutecznie aplikują o środki unijne, wdrażają najnowocześniejsze technologie, pozyskują energię z naturalnych źródeł, a także prowadzą wielokierunkowe działania edukacyjne.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA