Newsroom

Lider ERM dla Łukasza Turzyńskiego

Mamy zaszczyt ogłosić, że w tym miesiącu Łukasz Turzyński z Polskiej Spółki Gazownictwa otrzymał prestiżowy tytuł #LiderERM.

Ta nominacja to wyraz uznania dla nieustannego zaangażowania w budowę i rozwijanie systemów zarządzania oraz zapewnianie ciągłości działania, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania ryzykiem. Polska Spółka Gazownictwa (PSG) od samego początku stawia sobie za priorytet rozwijanie i wdrażanie kompleksowych strategii ERM, które pozwalają nie tylko minimalizować zagrożenia, lecz także wykorzystywać szanse, jakie niesie ze sobą dynamiczny sektor energetyczny. Wysiłki Polskiej Spółki Gazownictwa w dziedzinie zarządzania ryzykiem przyniosły korzyści nie tylko dla organizacji, ale także przyczyniły się do wzrostu bezpieczeństwa i niezawodności usług dla klientów PSG.

Podczas uroczystości obecny był również dyrektor Sławomir Madura, który odebrał dyplom w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa. Nagrodę w postaci statuetki wręczył Marcin Zastawa, członek zarządu PBSG.

Galeria z wręczenia nagrody

IMG_2871
IMG_2837
IMG_2842
IMG_2858
IMG_2862
IMG_8795
IMG_8805
IMG_8815
IMG_8819
IMG_2831

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. zatrudnia 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. PSG jest największym w Polsce Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu. To nowoczesne przedsiębiorstwo o bogatych tradycjach, czerpiące doświadczenie z ponad 170-letniej historii gazownictwa na ziemiach polskich. Jest największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.
Realizacji Strategii PSG na lata 2016-2022 służy struktura PSG, tj.:
– Oddział Wsparcia w Warszawie,
– Oddział Inwestycyjno-Remontowy w Krośnie,
– 17 Oddziałów Zakładów Gazowniczych,
– 174 Gazownie oraz 55 Placówek Gazowniczych.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA