Newsroom

Lider ERM dla Pana Dariusza Ormana

W dniu 11 maja 2023 roku odbyło się kolejne ważne wydarzenie – wręczenie Nagrody Lider ERM dla Dariusza Ormana, który jest Dyrektorem Pionu Finansowego w Kraków Airport im. Jana Pawła II. Pan Dariusz Orman został uhonorowany tym wyróżnieniem za swoje wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania ryzykiem oraz za skuteczne wdrożenie informatyzacji procesu ERM w firmie.

Podczas ceremonii nie zabrakło ważnych gości, takich jak Radosław Włoszek – Prezes Zarządu, Mariusz Saługa – Członek Zarządu oraz Andrzej Kaim – Kierownik Działu Zarządzania Projektami Finansowymi i OOU. Warto podkreślić, że każda osoba z tej czwórki odegrała kluczową rolę w sukcesie wprowadzenia efektywnego zarządzania ryzykiem w Kraków Airport im. Jana Pawła II.

Podczas uroczystości, Maciej Skała, członek zarządu PBSG, wręczył statuetki Lider ERM i dyplomy Panu Dariuszowi Ormanowi oraz całemu zespołowi, który odegrał kluczową rolę w rozwoju zarządzania ryzykiem w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

Galeria z wręczenia nagrody

IMG_7507a
IMG_7519
IMG_7507
IMG_7462
IMG_7490
IMG_7476
IMG_7465
IMG_7468

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o. – Spółka powstała w 1996 r. Zarządza cywilną częścią portu lotniczego o powierzchni 27,5 ha.

Przedmiot działalności:

  • Rozbudowa, modernizacja i eksploatacja Kraków Airport oraz podejmowanie wszelkich działań związanych z obsługą lotniczego ruchu pasażerskiego i towarowego, w tym międzynarodowego przejścia granicznego na terenie portu, w celu promocji Krakowa i regionu, usprawnienia ruchu turystycznego, a w sposób bardziej ogólny wykonywanie zadań o charakterze użyteczności publicznej.
  • Świadczenie usług lotniskowych jak i pozalotniskowych obejmujących wynajem pomieszczeń, dzierżawę terenu, wynajem powierzchni reklamowych, itd.

Przeczytaj inne newsy

DEBATA

Liderów ERM

RYZYKOWNA GRA